Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania z prawem własności Gliniak - Lista ofert

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Emilianów,Józefów(Gliniak + 24 km)

789 000 zł55,77 m² 14 147,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 55,77 m Józefów, parter Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,77 m , położone na parterze 3-piętrowego bloku w Józefowie. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Pustelnik(Gliniak + 13 km)

768 999 zł150 m² 5 126,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Kąty Goździejewskie Pierwsze, na obrzeżach Pustelnika. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

352 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania w sercu Mińska Mazowieckiego przy ulicy Topolowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 775 zł52,95 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dom Uniwersalny to kameralna inwestycja o wyrazistym charakterze, zlokalizowana przy ul. Andriollego 10 - centralnej części Otwocka, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Andersa

Ługi,Karczew(Gliniak + 25 km)

690 000 zł71,92 m² 9 593,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie - 71,92 m2, 4 pokoje z balkonem i piwnicą, karczew, ul. Andersa. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym potencjale aranżacyjnym! okna antywłamaniowe! idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Ługi,Otwock(Gliniak + 23 km)

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Otwocka. Lokal posiada bardzo wygodny, dwustronny układ pomieszczeń oraz balkon i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Otwock

Stadion,Otwock(Gliniak + 23 km)

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , oferujące wygodny układ 2 pokoi oraz garderoby, z możliwością dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,40 m² 10 911,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przytulne 2 pokoje w zielonej części Otwocka | 38 m | piwnica | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Ługi,Otwock(Gliniak + 23 km)

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: jasne, 3-pokojowe mieszkanie 64 m na os. Morskie Oko. Gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i miejscem w garażu! Najważniejsze.