Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Gliniak – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

323 000 zł983 m² 328,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - gliniak, gmina mińsk mazowiecki Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Sulejówek

Sulejówek(Gliniak + 23 km)

550 000 zł806 m² 682,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 806M2/ sulejówek, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 806 m2 w Sulejówku. Działka w kształcie prostokątnym o wym. 27,5 x 29 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Gliniak

Gliniak,mazowieckie

800 000 zł5 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę budowlaną położona w miejscowości Gliniak, w gm. Mińsk Mazowiecki. Powierzchnia działki 5000m2. Niewątpliwym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliniak

Gliniak,mazowieckie

80 000 zł3 652 m² 21,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę leśną położona w miejscowości Gliniak, w gm. Mińsk Mazowiecki. Powierzchnia działki 3652m2. Szerokość 57m. Las znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Gliniak,mazowieckie

285 000 zł1 445 m² 197,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 39/5 o powierzchni 1445 m2 w miejscowości Gliniak k. Mińska Mazowieckiego, położonej w Mińskim Obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gliniak

Gliniak,mazowieckie

186 000 zł1 200 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do sprzedania dwie działki budowlane, położone 2,5 km od Mińska Mazowieckiego w miejscowości Gliniak. Działki położone są 100 m od przystanku pks i 2,5 km od stacji pkp Mińsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gliniak

Gliniak,mazowieckie

131 750 zł850 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ostrówiec

Ostrówiec(Gliniak + 25 km)

500 000 zł11 300 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka w Osrtówcu w niewielkiej odległości od centralnej ulicy. Działka leży na terenie łąk ostróckich przy drodze powiatowej prowadzącej do Pałacu w Otwocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wólka Dłużewska

Wólka Dłużewska(Gliniak + 16 km)

599 600 zł2 998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni około 3 000 m2 i przeznaczeniu budowlanym, objęta planem i oznaczona 29mn - kolonia wsi Wólka Dłużewska, w odległości 400 m od lasu i 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żelazna

Żelazna(Gliniak + 20 km)

199 000 zł2 238 m² 88,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie ciekawe działki budowlane w miejscowości Żelazna gmina Pilawa pow. Garwoliński. Na ww. działki zostały wydane warunki zabudowy na dwa domy mieszkalne parterowe. Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij